kurumsal tanıtım filmi

Asmelta Şirket ve Fabrika Tanıtım Filmi

kurumsal video prodüksiyonu

Eskiden firmalar potansiyel müşterilerine televizyon, radyo, gazete, dergiler ve broşürler aracılığıyla ulaşmaya çalışırdı. Teknolojideki, özellikle de bilişim alanındaki gelişmeler sebebiyle günümüzde bu durum oldukça farklı. Görselliğin gücünü kullanan videolar, diğer medya araçlarından çok daha etkili. Tüm dünyada her yıl toplam 4.6 milyar video reklam izleniyor.

Daha da önemlisi, insanlar bir videoda anlatılan bilgilerin %95’ini hatırlarken, okuduklarının yalnızca %10’unu hatırlayabiliyorlar. Artık hayatın her alanı ile bütünleşmiş video teknolojisi, firmaların ve markaların da çok sayıda potansiyel müşteriye şirket tanıtım videoları aracılığıyla ulaşmasını mümkün kılıyor.

Şirket tanıtım videosu veya şirket tanıtım filmi; şirketinizin kimliğini, faaliyetlerinizi, niteliklerinizi, sunduğunuz hizmet ve ayrıcalıkları özetleyen kısa bir videodur. Kurumsal tanıtım filmi, ürün veya hizmetlerinizin yalnızca biri hakkında değil, daha çok şirketinizin bütünü ile ilgilidir. Müşterilerinize, onların ihtiyaç ve isteklerine hitap ettiğinizi, sorunlarının çözümü için doğru adres olduğunuzu göstermenin en hızlı ve etkili yoludur. Doğru hazırlanmış bir firma tanıtım filmi sayesinde, müşteriler firmanızın sunduğu hizmet ve ayrıcalıkları görerek markanızı tercih edecektir.Kurumsal tanıtım filmleri, marka farkındalığı yaratmanıza da yardımcı olur. Günümüzde marka yaratmanın en etkin yolu videodur. Video, görselliğin ve işitselliğin gücünü kullanarak tüketicilere gerçekçi bir deneyim yaşatır.

ElTurco - IT sektörü şirket tanıtım videosu

Markanızı tüketicilerin aklında kalacak kavram ve imgelerle ilişkilendirir ve bir marka kimliği oluşturmanızı sağlar. Öyle ki, daha önce ürün veya hizmetlerinizi hiç satın almamış olsalar bile, tüketiciler markanızı tanıdığını hisseder.

Firma Tanıtım Filmleri

Web sayfanıza kısa bir firma tanıtım videosu eklemenin pek çok faydası vardır. Bunlardan en önemlisi güven kazanmaktır. Potansiyel müşterilerinizin sizi, çalışanlarınızı ve kurumunuzu görmesi ve tanıması ilişkinize güven kazandırır. Firma tanıtım videoları, farkınızı ve üstünlüğünüzü sergilemenin en verimli yoludur. Markanızın kimliğini, profesyonelliğinizi, başarılarınızı ve ayrıcalıklarınızı en kısa sürede ve en verimli şekilde müşterilere sunma fırsatı verir. Ayrıca, doğru optimize edilmiş bir kurumsal tanıtım filmi, arama motorlarında önceliğinizi artırır. Böylece müşteriler ürün veya hizmetlerinizi arama motorlarında arattığında, markanız müşterilerinizin karşısına rakiplerinizden önce çıkar.

Tıpkı ürün ve hizmetleriniz gibi, kurumsal tanıtım filminizin de kaliteli olması son derece önemlidir. Videonuz markanıza özgü, dikkat çekici, akılda kalıcı ve profesyonel olmalıdır. Ne var ki, firma tanıtım videosu hazırlama pek de kolay bir süreç değil. Günümüzde işletmelerin %87’sinin satış ve pazarlama aracı olarak video kullandığını biliyor muydunuz? Sayısız video içerisinde fark yaratabilmek ve müşterilerin dikkatini çekebilmek için senaryosu iyi yazılmış ve profesyonel donanımlar ile çekilmiş bir videoya ihtiyacınız var. Bu sebeple şirket tanıtım videosu hazırlama ve şirket tanıtım filmi çekimi için profesyonel yardım almak kesinlikle yararınıza olacaktır.

Şirket Tanıtım Filmi Fiyatları

Şirket tanıtım video çekimi veya kurumsal tanıtım filmi çekimi fiyatları, çalışmayı planladığınız video içerik ajansına, sürecin uzunluğuna ve çeşitli diğer unsurlara bağlı olarak değişim gösterir. Bu unsurlardan bazıları şunlardır:

Senaryo

Video uzunluğu

Montaj ve grafikler

Aktörler ve sunucular

Çekim yapılacak konumlar

Müzik tercihi

Her tanıtım filmi müşterinin istek ve tercihlerine bağlı olarak birbirinden farklıdır. Doğal olarak firma tanıtım filmi fiyatları da bu tercihlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu sebeple en doğrusu güvenilir bir video içerik ajansı ile irtibata geçip markanızı en iyi şekilde yansıtacağını düşündüğünüz tanıtım filmi için fiyat talep etmektir.

Firma tanıtım filmi örnekleri için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kurumsal tanıtım filmi fiyatları hakkında bilgi almak veya tanıtım filmi fiyat teklifi yapmak için hemen bizimle iletişime geçin!